Nabór wnioskow o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej związanej ze świadczeniem usług turystyczno-rekreacyjnych

Drogi Mieszkańcu!

myślisz o podjęciu działalności gospodarczej związanej ze świadczeniem  usług turystyczno-rekreacyjnych? Chcesz wykorzystać walory obszaru? Skorzystaj ze środków w ramach Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020 !

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska” planuje w styczniu 2018 r. przeprowadzić nabór wniosków właśnie w tym zakresie. Kwota dofinansowania dla jednego podmiotu to 50 tyś zł, wykorzystaj zatem tę szansę i pozyskaj środki na otwarcie własnej firmy!

Co ważne – dofinansowanie obejmuje obszar funkcjonowania Lokalnych Grup Działania
– w ramach naszej LGD są to następujące gminy - Ornontowice, Orzesze, Wyry, Pawłowice, Suszec, Goczałkowice-Zdrój, Miedźna, Kobiór, Bieruń, Bojszowy i Pszczyna – sołectwa wiejskie bez  miasta Pszczyna! Jeśli zatem zamieszkujesz jedną z ww. gmin i jesteś zainteresowany tym tematem,  zgłoś się do nas!  Czekamy na Ciebie w Pszczynie – ul. 3 Maja 11, 43-200 Pszczyna, tel.: 32/210 02 12, biuro@lgdziemiapszczynska.pl

Dodatkowo informujemy, iż równolegle z powyższym naborem, uruchomione zostaną środki dla firm istniejących, w zakresie współpracy lokalnych podmiotów w zakresie krótkich łańcuchów dostaw, rozwoju rynków zbytu produktów lub usług lokalnych/współpracy na rzecz promocji produktów lub usług lokalnych. Brzmi zawile? Odwiedź nas, a wspólnie omówimy możliwość realizacji projektów w tym zakresie.

Pamiętaj! Nabory odbędą się w styczniu 2018 r., a zatem jest to właściwy czas aby przygotować się do aplikowania o wymienione środki!