KONKURS PLASTYCZNY NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ „ŁOBLYKOMY CHOINKA"

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie ozdoby choinkowej w dowolnej technice oraz formie plastycznej (np. bombki, łańcuchy, figurki itp.). Ozdoby mogą być wykonane np. kolorowego papieru, bibuły, ziaren, makaronów, włóczki, sznurków, orzechów, szyszek – dowolnie wybranych materiałów wskazujących na fantazję oraz pomysłowości twórców prac.

Jak wskazuje temat konkursu, praca musi dać się powiesić na choince, tak więc ozdoba nie może być zbyt duża i ciężka, ponieważ choinkowe gałązki są zbyt delikatne.

 Konkurs ma zasięg powiatowy tzn. w konkursie mogą wziąć uczniowie oddziałów gimnazjalnych oraz szkół licealnych, a także dorośli oraz uczestnicy pozalekcyjnych i pozaszkolnych form edukacji, odbywających się w powiecie pszczyńskim. Do konkursu mogą przystąpić uczestnicy indywidualni mieszkający, uczący się, pracujący w powiecie pszczyńskim.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 16 grudnia 2017 r. podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu o godz. 14:00

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie www.kulturasuszec.pl

 

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-19:30. Kontakt: e-mail: joanna@kulturasuszec.pl, telefon:  32 212 44 91. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a.