Moje Podróże Małe i Duże

Zapraszamy do udziału w kolejnej, XVI edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Moje Podróże Małe i Duże”. Każdy, kto kocha fotografię i zabiera ze sobą aparat na mniej lub bardziej odległe wyprawy, ma szansę zaprezentować swoje prace. Z roku na rok zainteresowanie konkursem jest coraz większe, a swoje zdjęcia nadsyłają uczestnicy z całej Polski. Jak zawsze, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Tylko w zeszłym roku swój udział zgłosiło 180 osób !

 

Podziel się swoją pasją, pokaż nam piękne zakątki, które odwiedziłeś/odwiedziłaś, wygraj nagrody! Do tej pory udział w konkursie wzięło 518 osób, które łącznie nadesłały 1743 prace.

Prócz nagród finansowych dla uczestników konkursu przygotowaliśmy jeszcze jedną formę nagrody. Wraz z 2018 roku w podróż po całej Polsce wybrała się "Objazdowa Wystawa Moich Podróży Małych i Dużych". W zamyślę wraz z nowymi pracami będziemy przygotowywać kolejne wystawy.

 

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 7 września 2018 r .

Rozstrzygnięcie I etapu konkursu nastąpi 25 września 2018 r.

II etapu konkursu nastąpi 30 października 2018 r.

 

Więcej informacji można uzyskać w biurze GOK w Suszcu od poniedziałku do piątku od  8:30 do 19:30 (ul. Ogrodowa 22, Suszec), telefon: 32 212 44 91 wew. 19, e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, www.kulturasuszec.pl