Zapraszamy do udziału w eliminacjach w XVI Regionalnym Przeglądzie Jasełek!

W związku z nadchodzącym czasem Świąt Bożego Narodzenia wraz z partnerami: Starostwem Powiatowym w Pszczynie, Gminą Suszec, Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie i Gminnym Zespołem Usług Wspólnych w Suszcu, przygotowujemy  XVI Regionalny Przegląd Jasełkowy.

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym pięknym wydarzeniu, które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Eliminacje zaplanowaliśmy w terminie od 21 do 23 stycznia 2019 roku, natomiast koncert laureatów, podczas którego zostaną wręczone nagrody i zaprezentowane spektakle, które zdobyły Grand Prix, odbędzie się 27 stycznia 2019 roku o godzinie 16:00 w sali widowiskowej GOKu.

 

Jury oceni występy w czterech kategoriach:

• 21.01 - przedszkola,

• 22.01 - kl. I-III szkół podstawowych,

• 23.01 - kl. IV-VI szkół podstawowych,

           kl. VII-VIII szkół podstawowych oraz III klasy gimnazjum

 

Karty zgłoszenia wraz z płytą CD/pendrive'm z nagraną ścieżką dźwiękową wykorzystywaną podczas jasełek, należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do GOK-u w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2018 roku (decyduje data wpływu do GOKu).  Kartę oraz regulamin można pobrać ze strony www.kulturasuszec.pl

 

Jeśli masz pytania, zapraszamy do biura merytorycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynnego od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. 32 212 44 91 wew. 21 lub wysyłając maila: kasia@kulturasuszec.pl.